79,865 hemşire olduk

hemsireyiz.biz
şunda ARA
.

hemşirelikte 3.5 ortalmayı geçersen fizik tedaviye geçiş varmı ??

Son Mesajınız 20-08-2011, 14:38 nan48 tarafından gönderildi. 46 yanıt.
( Toplam 47 Mesaj ) 4 Sayfadan 2 -   < Onceki 1 2 3 4 Sonraki >
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  16-08-2011, 21:18 232233 Cevap 232230

Cevap : hemşirelikte 3.5 ortalmayı geçersen fizik tedaviye geçiş varmı ??

evet ya bende merak ettim baya yok diye biliyorum ama varsa süper olur
  •  17-08-2011, 0:00 232258 Cevap 232230

merve93:
    FurkanDuzman:

ezgycnr:
    hemşirelikten fizik tedaviye geçiş yoktur ama değil mi

hemşirelikten fiziktedaviye geçişşş varrr. MESUT ABİ DOĞRUMU SÖYLÜYORUM??? 

eğer varsa mükemmell olur yaa napar neder geçerim :))

biliyorum geçersin senn :)) 

Taş'ın serT oLduqunu anLadım.
  •  17-08-2011, 0:03 232260 Cevap 232233

ezgycnr:
    evet ya bende merak ettim baya yok diye biliyorum ama varsa süper olur

ya 4 üzerinden baya yüksek olması lazım 3.5 fln diyolar bunu yapmak o kadar oluyo sanmayın burdan böle öle bakınca kolay gözüküyo zaten ortalaması 3 ün üstü olan derecelik öğrenciler oluyo genelde.. demekle olmuo :D 

•  17-08-2011, 0:06 232261 Cevap 232258

hayır arkadaşlar hemşirelikten fizik tedavi bölümüne yatay geçiş yok sadece ebelik bölümünde okuyanlar hemşireliğe geçiş yapabilirler 3.5 ortalama gibi bir şartta yok sadece yatay geçişlerde geçişi kazanabilmen için ortalamanın 4 üzerinden baya bi yüksek olması gerekir fizik tedavi isteyen arkadaşlar keşke fizik ted. yazsaydınız tekrar sınava girsenizde hemşirelikte aldığınız derslerin çoğunu saydıramazsınız çünkü hemşirelikte alınan anatomi biyokimya vb. dersler ile fizik tedavidekiler çok farklı sadece böyle bi durumda türk dili tarih gibi dersleri saydırabilirsiniz yardımcı olabilmişimdir umarım :)) ama hemşirelikte sevdikten sonra bence çok güzel bi bölüm inşallah kazanırsınız başarılar diliyorum :))
  •  17-08-2011, 1:08 232267 Cevap 232261

ayyydan:
    hayır arkadaşlar hemşirelikten fizik tedavi bölümüne yatay geçiş yok sadece ebelik bölümünde okuyanlar hemşireliğe geçiş yapabilirler 3.5 ortalama gibi bir şartta yok sadece yatay geçişlerde geçişi kazanabilmen için ortalamanın 4 üzerinden baya bi yüksek olması gerekir fizik tedavi isteyen arkadaşlar keşke fizik ted. yazsaydınız tekrar sınava girsenizde hemşirelikte aldığınız derslerin çoğunu saydıramazsınız çünkü hemşirelikte alınan anatomi biyokimya vb. dersler ile fizik tedavidekiler çok farklı sadece böyle bi durumda türk dili tarih gibi dersleri saydırabilirsiniz yardımcı olabilmişimdir umarım :)) ama hemşirelikte sevdikten sonra bence çok güzel bi bölüm inşallah kazanırsınız başarılar diliyorum :))

peki hemşirelikten yatay geçiş le geçilecek bi yer yokmu ?? 

•  17-08-2011, 1:13 232270 Cevap 232258

FurkanDuzman:
    merve93:
    FurkanDuzman:

ezgycnr:
    hemşirelikten fizik tedaviye geçiş yoktur ama değil mi

hemşirelikten fiziktedaviye geçişşş varrr. MESUT ABİ DOĞRUMU SÖYLÜYORUM??? 

eğer varsa mükemmell olur yaa napar neder geçerim :))

biliyorum geçersin senn :)) 

pek knşmadan bile hmn  anlamşn nası biri oldğmu  iddiacıyımdır :D
  •  17-08-2011, 1:21 232271 Cevap 232267

FurkanDuzman:

ayyydan:

hayır maalesef yok benim bildiğim kadarıyla bunun için osym nin sayfasından üniversiteler arası yatay geçiş yönetmeliğini oku istersen ama ben en son okuduğumda fakülteler sadece kendi fakülteleri arasında geçiş yapabilir diye okumuştum yani bi mühendislik fak. de okusan makina okusan mesela inşaata falan geçersin yani bu işin prosedürü var okuduğun bölümler aynı kategoride olucak fakülte bazında ama hemşirelik için bu geçerli değil bence bunu araştırmayı çok istiyosan önce bekle yerleştirmeler açıklansın hangi okulu kazandıysan okulun yatay geçiş koşullarını araştır derim imkansız bişey istiyosun ben ucunu açık bırakıyorum belki vardır diyorum ama hayal kırıklığına uğrama sonra bu kadar çok istiyosan ftr bölümünü keşke o bölümü yazsaydın :))

•  17-08-2011, 9:38 232288 Cevap 232271

ayyydan:
    FurkanDuzman:

ayyydan:

hayır maalesef yok benim bildiğim kadarıyla bunun için osym nin sayfasından üniversiteler arası yatay geçiş yönetmeliğini oku istersen ama ben en son okuduğumda fakülteler sadece kendi fakülteleri arasında geçiş yapabilir diye okumuştum yani bi mühendislik fak. de okusan makina okusan mesela inşaata falan geçersin yani bu işin prosedürü var okuduğun bölümler aynı kategoride olucak fakülte bazında ama hemşirelik için bu geçerli değil bence bunu araştırmayı çok istiyosan önce bekle yerleştirmeler açıklansın hangi okulu kazandıysan okulun yatay geçiş koşullarını araştır derim imkansız bişey istiyosun ben ucunu açık bırakıyorum belki vardır diyorum ama hayal kırıklığına uğrama sonra bu kadar çok istiyosan ftr bölümünü keşke o bölümü yazsaydın :))

teşekkürler :):)

•  17-08-2011, 15:32 232328 Cevap 232230

Kurumiçi yatay geçişle her bölüme geçilir...Yazdıklarımı çoğu kişi okumuyor bile.Kurumlararası yatay geçişte sadece kendi bölümünüze geçebilirsiniz,kurumiçinde sınır yok.
  •  17-08-2011, 15:35 232329 Cevap 232328

lDeimosl:
    Kurumiçi yatay geçişle her bölüme geçilir...

her bölüme geçilirmi nasıl yani anlamadım hemşirelikten ftr ye geçebilirmiyiz MESUT ABİ biraz açarmısın?? 

•  17-08-2011, 18:33 232368 Cevap 232329

bildiğim kadarıyla hemşirelikten hiçbir bölüme geçiş yok
  •  18-08-2011, 1:34 232442 Cevap 232328

lDeimosl:
    Kurumiçi yatay geçişle her bölüme geçilir...Yazdıklarımı çoğu kişi okumuyor bile.Kurumlararası yatay geçişte sadece kendi bölümünüze geçebilirsiniz,kurumiçinde sınır yok.
    arkadaşların kafasını karıştırma bence arkadaşım :)) senin söylediğine göre o zaman tıpada geçiş var ftr ye de gibi bişey oluyo ama yönetmelikte böyle bişey yok yatay geçiş yönetmeliğini okumanızı tavsiye ederim iyi akşamlar :))
  •  19-08-2011, 6:04 232649 Cevap 232173

FurkanDuzman:
    ortalaman 3.5 i geçerse fizik tedaviye geçiş varmış doğrumu..teşekkürler

Canım hayal aleminde yaşama. Senin hemşireden saymadığın sağlık meslek lisesi hemşirelik  ve önlisans fizyoterapi mezunuyum. Ayrıca şu anda FTR lisans öğrencisi aynı zamandada Pediatrik KVC Yoğun bakım hemşiresiyim ve kadrolu devlet memuruyum. Bu kadar çok başarıya rağmen 21 yaşındayım. Emin ol ki hiç bişey değilsin o yüzden bu kadar havalı olma. Zira çalışma hayatına atılınca o egonu yerle bir ederler hiç bişey olmadığını anlayınca yıkılırsın, tabi o da okulu bitirebilirsen. Ve Türkçe'ye biraz dikkat edip ergen yazma dilini kullanmaktan vazgeçersen belki biraz kaale alınırsın. Saygılar ;)

•  19-08-2011, 6:54 232650 Cevap 232649

Gulsen90:

FurkanDuzman:
    ortalaman 3.5 i geçerse fizik tedaviye geçiş varmış doğrumu..teşekkürler

Canım hayal aleminde yaşama. Senin hemşireden saymadığın sağlık meslek lisesi hemşirelik  ve önlisans fizyoterapi mezunuyum. Ayrıca şu anda FTR lisans öğrencisi aynı zamandada Pediatrik KVC Yoğun bakım hemşiresiyim ve kadrolu devlet memuruyum. Bu kadar çok başarıya rağmen 21 yaşındayım. Emin ol ki hiç bişey değilsin o yüzden bu kadar havalı olma. Zira çalışma hayatına atılınca o egonu yerle bir ederler hiç bişey olmadığını anlayınca yıkılırsın, tabi o da okulu bitirebilirsen. Ve Türkçe'ye biraz dikkat edip ergen yazma dilini kullanmaktan vazgeçersen belki biraz kaale alınırsın. Saygılar ;)

belliki mevki kariyer bakımından bi yere glmişiniz fakat insanlarla nasıl ileşim kurlacağınız öğnerenmemişiniz.Siz HEMŞİRELİK FORMUNUN İÇİNDESNİZ ve hemşirelik bir hiç diyosunuz.Yaşınızı hiç göstermiyorsunuz beyin olarak. :))

•  19-08-2011, 7:12 232652 Cevap 232650

Canım ben hep hemşirelikle gurur duydum. FTR okuduğumu duyup ''yükseleceksin demek'' diyenlerle hep tartışmaya girdim hemşirelik başlı başına bir meslektir ve hiç bir mesleğin alt grubu değildir diye. Sen daha denileni anlamıyorsun. Kendi egonu tatmin etmek için kendi mesleğindeki insanlara çamur atamazsın. SML ye karşıysan biraz aklını kullan ve kapatılması için hukuki yerlere başvur burda atıp tutma. He ben boş işler müdürüyüm diyorsan aynen böyle ergen Türkçesiyle oraya buraya saldır..
( Toplam 47 Mesaj ) 4 Sayfadan 2 -   < Onceki 1 2 3 4 Sonraki >
RSS haberlerini XML olarak görüntüle

Etkinliklerimiz

2. Ulusal Temel Hemşirelik Bakımı Kongresi'ndeydik
İstanbul - 27/09/2012

11. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'ndeydik
Bursa - 26/04/2012

İkovan İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Hiz.Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu 15.09.2011 tarih ve 492 no'lu izin belgesi ile Özel İş İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. 

Copyright  © 2004-2013 İkovan İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Hiz.Ltd. Şti.
Forum Kullanım Şartları
İstihdam Sözleşmesi