Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,333 hemşire olduk

şunda ARA

Turistik bölgelerde otel hemşireliği

Son Mesajınız 28-12-2016, 22:14 amineeyilmazz tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  16-10-2011, 22:04 234822

Turistik bölgelerde otel hemşireliği

arkadaşlar ben yeni emekli hemşireyim.turistik bölgelerde otel hemşireliği arıyorum.emekli olduktan sonra aldığım maaş yetmiyor. ltf bana yardımcı olurmusunuz. evde hastada bakabilirim. ltf  çalıştığınız yerlerde evde  yada hastanede  hasta bakımı arayanlar olursa, bide otel hemşireliği için duyumunuz olursa yazarmısınız. zor durumdayım. tşk ederim arkadaşlar.
  •  11-05-2013, 15:04 249727 Cevap 234822

Cevap : Turistik bölgelerde otel hemşireliği

Antalya da otellerde hemşire olabilirsiniz. Ama sezonluk çalışırsınız en fazla 6 ay sürer.. 1.400 maaş hasta başına 2 dolar prim birde gece nöbetlerine günde 35 tl ye kalabilirsin. Yorucu hiç bir şeyi yok,  yeme içme kalma onlara ait. Kulağa hoş gelsede yabancılarla uğraşmak zor ;) 

En güzel Aşk; Allah'tan korkan sevgililerindir.. Kalp Allah'ın evi, Maşukta misafiridir.. Sevgili; Sevdirenin Allah olduğunu bilip, Allah için incitmeyendir...!!
  •  15-06-2015, 23:09 262301 Cevap 234822

Merhaba mesaji  cok uzun zaman sonra gordum,ben de emekli hemsireyim iyi derecede ingilizcem var.  5 yildizli 450 yatak kapasiteli kusadasinda  bir otelde gunde  10 bucuk saat haftada 6 gun calisiyorum,maas 1500 yemek ve icmek onlara ait,hasta basina prim falan yok,bazi arkadaslar hasta basi primden bahsetmisler ama ege bolgesinde yok,ilk kez otel hemsireligi yapiyorum,2 ay oldu baslayali ama daha fazla dayanamayip ayrilacagim,sebebi uzun mesai  saatleri ve uzun gunler ,hemsirenin degeri yok,teseron firma ile otel arasinda ortada kalmis bir pozisyon,garson ve paspasci bile sizden daha iyi maas aliyor ve daha degerli inanin.hic kimseye tavsiye etmem daha fazla sormak isteyenlere yardimci olabilirim.
  •  28-12-2016, 22:14 263009 Cevap 262301

ben bu işi yapmak istiyorum. sartlarına da takılmıyorum ama iş bulamıyorum
RSS haberlerini XML olarak görüntüle