Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,333 hemşire olduk

şunda ARA

işe yeni başladım!

Son Mesajınız 15-09-2017, 3:06 aseta tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  07-12-2016, 23:20 262966

işe yeni başladım!

Arkadaşlar işe başlayalı 3 gün oldu yenidoğan yoğun bakımda.Fakat uyum sağlamakta güçlük çekiyorum.Çoğu şeyi bilmiyorum yardım alıyorum.İşlerimi yetiştiremiyorum.Artık hevesim bile kalmadı oysaki bebekleri çok seviyorum ne yapmamı önerirsiniz?
  •  11-07-2017, 18:01 263544 Cevap 262966

Cevap : işe yeni başladım!

bende daha ilk iş deneyimimi yenidoğan yoğunbakımda yapıcam endişelerim var banada bu konuda yardımcı olucak birileri var mı?
  •  15-09-2017, 3:06 263699 Cevap 263544

Cevap : işe yeni başladım!

endişelenicek bir durum yok. ben de 3 senedir yenidoğan yoğun bakımcıyım. ve çokta memnunum. yetişkin servislerinde çalıştıktan sonra burası bana da çok karışık ve hızlı gelmişti ama alıştıktan sonra başka yerde çalışamaz hale geliyorsun. doz hesaplamaları, hasta gözlem ve takiplerinin sık ve iyi olması gerek çok fazla dikkat gerektiren şey var. ventilatör setlemeleri hasta bakımları yetişkinden daha komplike olabilir ama inan daha zevkli. bence iş tecrübesi edinmek için ve sıkılmadan çalışılabilecek en güzel servislerden biri. git gide öğrenme isteğin ve bilgi açlığın artacak. rutine bağlamayacağın için çoğu yerden daha fazla tatminkar bir şekilde evine döneceksin. kolay gelsin iyi çalışmalar :)
RSS haberlerini XML olarak görüntüle