Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,342 hemşire olduk

şunda ARA

PERSONEL DEVRİ ACİL YARDIM

Son Mesajınız 18-10-2012, 20:42 moderatör tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  17-10-2012, 20:06 245780

PERSONEL DEVRİ ACİL YARDIM

selam arkadşalr ben halk sağlığına bağlı kurumda hemşireyim cumaya kdar kurum değişikliği açıldı sağlık müdürrlüğü veya kamu hastaneler birliğine geçeyimmi ilerde il dışı tayin istemek istiyorum hangi kurumda tayinler kolay olacak bilgi verirmisiniz NİLÜŞ09
  •  17-10-2012, 21:40 245781 Cevap 245780

Cevap : PERSONEL DEVRİ ACİL YARDIM

nilüş:
    selam arkadşalr ben halk sağlığına bağlı kurumda hemşireyim cumaya kdar kurum değişikliği açıldı sağlık müdürrlüğü veya kamu hastaneler birliğine geçeyimmi ilerde il dışı tayin istemek istiyorum hangi kurumda tayinler kolay olacak bilgi verirmisiniz NİLÜŞ09

Personel devirleri yapıldıktan sonra ilerde aynı kurumlar arasında tayinler olacak sadece. diğer geçişler muvafakatla yani karşılıklı onayla olacak. Yani birbiri arasındaki geçişler zorlaşacak deniliyor. Örneğin; Halk sağlığı kurumundaysanız halk sağlığına bağlı kurumlara tayin isteyebileceksiniz.

•  17-10-2012, 22:56 245782 Cevap 245781

halk sağlığındamı kalayım yani yoksa kamu hastaneler birliğinemi geçeyim il dışı tayin yaptırmam hangisinde kolay olur
  •  18-10-2012, 20:42 245801 Cevap 245782

nilüş:
    halk sağlığındamı kalayım yani yoksa kamu hastaneler birliğinemi geçeyim il dışı tayin yaptırmam hangisinde kolay olur

Söylediğim gibi birbiri arasında geçişler daha zor olacak deniliyor.  Her ilde kamu hastane birlikleri ve halk sağlığı kurumuna bağlı halk sağlığı müdürlükleri ve bağlı kuruluşlar var. il dışı ya da il içi olsun tayin istersen aynı kuruma bağlı yerleri seçebileceksin.

RSS haberlerini XML olarak görüntüle