Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,353 hemşire olduk

ARA

Cevap : hemşire olmak istiyorum yardım edin lütfen!!!!!!!!!!!

•  05-02-2009, 20:19

Cevap : hemşire olmak istiyorum yardım edin lütfen!!!!!!!!!!!

arkadaşlar neden hemşirelik hakkında yok olma pişman olursunn diyorsun nedeni nedir söyleyinde bilelim lütfen bu mesleği olabilmek içn insanlar ne zorluklardan geçiyor o kadarda kolay dersler degl ve bu meslekte çalışanlrda çok sanşlı bence sadce olma diyen arkadaşlara seslenyorum neden bu sözleri söylediniz acaba lütfen söyleyin açık açıt bilelim bizde Allah izin verirse 4 5 sene sonra bu mesleği elimize alçağz sadce neden asla ve mecburiyetten yapıyorum diyorsn kardeşim ya burda insanın moralini bozuyorsunuz lütfen cevap neden öyle dedin belki de sen kendince doğrusun belkide haklısın ama nedeni nedir onu yazarsan çok ama çok mutlu olcam umarım yazarsn ama seni yineede tebrk ediyorum ne güzel bir meslğin var Allah yardımcımız olsun hepimizn başarılar arkadaşlar esra arkadaşım bölümün çok güzel bence sayısal bende sayısal alanına geceğim sadece nedeni ne bilrmusn hemşirelik fakültesini kazanmak için ....................yaaa
    GİTMEDİN SEN BENDEN SEN BENİM KALBİM ATIŞ SEBEBİSİN SEN GİDERSEN BU KALP DURUR EMİNMİSİN GİTMEYE:(
Tüm Konuya Bak