Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

cerrahi hemşireliği

Son Mesajınız 23-11-2009, 17:41 büşra yıldız tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  28-05-2009, 8:52 113668

cerrahi hemşireliği

merhaba ben cerrahi beyin cerrahi ortopedi göz kbb üroloji gibi servislerde hemşirelik yaptım ancak en çok cerrahi ve kbb hemşireliği yaptım servislerde birden çok birim olması nedeniyle değişik birimlerde çalıştım.amelyathane deneyimim yok ama eşim anestezi teknisyeni olduğu için amelyathane ile ilişki içinde oldum..hep dahiliye servisleri yoğun ve zor olarak bilinsede aslında cerrahi hemşireliği zordur post op bakım çok dikkat gerektirir hekim amelyatı yapar takibi hep senden sorulur.Tercih edeceklere hayırlı olsun..bu arada artık cerrahi yoğun bakım hemşireliği de var.post op bakım vereceğiniz bir birim.artık amelyathane teknisyenliği bölümü var yakında amelyathane hemşirelerinin yerini bunlar alacak

•  29-05-2009, 19:01 113850 Cevap 113668

Cevap : cerrahi hemşireliği

Ameliyathane teknisyenliği;güzel haber en azından branşlaşmaya öncülük edecek,yıllarca ameliyathanede çalıştıktan sonra birilerinin  kaprisi yüzünden ameliyathaneden alınmalar son bulur diye düşünüyorum
  •  22-10-2009, 19:01 138529 Cevap 113850

ameliyathane hemşiresi olarak bende tamamen destekliyorum ameliyathane teknikerliğini. branşlaşma için yolu açan diyaliz hemşireliği oldu ama ameliyathane ile devamının geleceğini düşünüyorum.

•  23-11-2009, 17:41 140518 Cevap 138529

ben sml 2. sınıf öğrencisiyim cerrahi dersiyle ilgili notlarınız varsa lütfen paylaşın acil lazımEmbarrassed

RSS haberlerini XML olarak görüntüle