Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,342 hemşire olduk

şunda ARA

yardım lütfen,cok yenıyım daha...

Son Mesajınız 09-03-2010, 17:54 Yunus Altaş tarafından gönderildi. 4 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  05-10-2009, 21:27 136970

yardım lütfen,cok yenıyım daha...

arkadaslar ben henüz öğrenciyim ve bu benım hastanedeki ilk haftam ve bir hasta sectim onun bakım planını yapmam gerekıyor.

hastamın tanısı:nodüler guatr,yarın operasyonu var,ayrıca hastanın astım ve bronşiti var.

bakım planı hazırlamam için bana yardımcı olabılırmısınız,lütfennnn??????????

•  22-10-2009, 18:59 138528 Cevap 136970

Cevap : yardım lütfen,cok yenıyım daha...

gayecim yeni gördüm mesajını. zamanının geçmiş olmasına çok üzüldüm. daha erken görmüş olsaydım beraber güzel bir bakım planı hazırlardık. nede okulda korkulu rüyamızdı:))
  •  22-10-2009, 19:38 138535 Cevap 138528

walla sımdıde bızım korkulu ruyamız xD

Bır de bız okuldayken hıc bakım planı yapmadık,ayrıca bır dersın yaklasık 10 dk sı boyunca ustunkoru anlatıldı,o yuzden cok zorlandım.bu seferkını yaptım ama her hafta bır hasta secmemız gerekıyormus.ıstersenız bu hastada yardımcı olabılırsınz :D

•  22-10-2009, 20:58 138540 Cevap 138535

tabiki memnuniyetle sana yardım ederim. sen vakanın özelliklerini burdan yazarsın ben sana olası bakım planı yapmana yardım ederim. beraberce güzel şeyler çıkarırız. gözün korkmasın. ilk başladığında bakım planı ürkütücü geliyor ama zamanla ustalaşıyorsun. her hastalığın kendine göre standart bakım hedefleri var zaten. öncelikle onları yazarız sonrasında vakaya özel hedeflere yöneliriz. iki aya kalmaz süper usta olursun. ben 4 sene bakım planı ile uğraştım ve hala bakım planı defterlerim duruyo. ve çok şansklısın ki en düzenli olanıda cerrahi:))
  •  09-03-2010, 17:54 153149 Cevap 136970

Cerrahi Girişime Bağlı Deri Bütünlüğünde Bozulma , Enfeksiyon Riski,

Anksiyete, Bilgi Eksikliği, Fizik İntoleransında Bozukluk,

Yatmaya Bağlı Konstipasyon ve Bası Yarası Riski Olabilir...

RSS haberlerini XML olarak görüntüle