Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,353 hemşire olduk

şunda ARA

===hemşirelik mesleğinin zorlukları nedir arkadaşlar ===

Son Mesajınız 04-12-2011, 13:43 nurse girl tarafından gönderildi. 8 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  13-03-2010, 21:05 153857

===hemşirelik mesleğinin zorlukları nedir arkadaşlar ===

bekliyorum   

zfr

•  13-03-2010, 21:12 153859 Cevap 153857

Cevap : ===hemşirelik mesleğinin zorlukları nedir arkadaşlar ===

Ben hep iyi yönlerine bakıyorum ve çok seviyorum gelecekteki mesleğimi inş.Ama diğer arkadaşlarında fikirlerini almak güzel olur.Hoşçakalın

GİTMEDİN SEN BENDEN SEN BENİM KALBİM ATIŞ SEBEBİSİN SEN GİDERSEN BU KALP DURUR EMİNMİSİN GİTMEYE:(
  •  14-03-2010, 19:38 154023 Cevap 153859

ewt arkadaşlar

meslegınızın zorlukları yokmu

zfr

•  18-03-2010, 17:32 154903 Cevap 154023

:)
    GİTMEDİN SEN BENDEN SEN BENİM KALBİM ATIŞ SEBEBİSİN SEN GİDERSEN BU KALP DURUR EMİNMİSİN GİTMEYE:(
  •  14-08-2011, 2:57 231975 Cevap 154903

TABİKİDE ZOR YÖNLERİ VAR.MESELA BAYRAM SEYRAN TANIMAZ HER DAİM ÇALIŞIRSIN.DEVLET MEMURU İSEN ÇALIŞTIGIN GÜNLER SANA PARA VE DAHA SONRA İZİN OLARAK DÖNER AMA GARANTİSİ YOKTUR HER HALUKARDA BAYRAMDA SEVDİKLERİNLE OLAMAMISSINDIR.EN YAKIN ARKADASLARININ DÜĞÜNLERİNİ DOĞUMGÜNLERİNİ HEP KAÇIRIRSIN CÜNKÜ NÖBETİN FİLAN VARDIR KESİN YADA GİDEBİLİR OLMAN SORUMLU HEMŞİRENİN İNSİYATİFİNDEDİR ODA COK UĞRAŞSA BİLE LİSTE DÖNMEZ MECBUR NÖBET YAZABİLİR SANA.Bİ GÜNDÜZ Bİ GECE ÇALIŞIRSIN BENİM GİBİ İKİ SAATTEN FAZLA UYUYAMAZ OLMUŞZUNDUR.UYKU HERSEYDİR DÜZEN HERSEYDİR BEKARKEN Bİ NEBZE ÇEKİLİR AMA EVLENİP COCUĞUN OLURSA İYİCE ÇEKİLMEZ OLUR BU DÜZENSİZ HAYAT.DÜZENSİZ HAYATIN SANA PEK ÇOK GETİRİSİ OLUR.STRESLİ ORTAM DÜZENSİZ YEMEK GİBİ SORUNLARLA DAHA KÜÇÜK YAŞLARDA MİDE VE KOLLESTROL FİLAN PROBLEMLERİ ÇIKAR İNSANDA.BUNUN HEPSİ Bİ YANA YAPTIĞIN İŞLE GEREKTİĞİ KADAR SAYGI GÖRMEZSİN..İKİ ALLAH RAZI OLSUN DUYSAN SEVİNİRSİN AMA ÇOĞU ZAMAN KARŞINDA SİNİRLİ HASTA YAKINLARI BULURSUN.SADECE ONLAR HASTAYMIŞ GİBİ DAVRANIRLAR.BU YÜZDEN SEVMEDEN YAPAMAZSIN KARŞILIĞINI BEKLEMEDEN YAPMAN GEREKEN BİR MESLEKTİR
  •  14-08-2011, 12:00 231979 Cevap 153857

mutlaka zorlukları var ama iş sahibi olduğumuzu düşünerek sevmek zorundayız. ben iki yıl çalıştıktan sonra evlilik nedeniyle ara verdim.

yasadıgım yerde özel olmadıgı ıcın ve kpss gırmedıgım için 2 senedir evdeyim. çalışmanın kıymetını sımdı anladım.

her meslegn zor yönleri var. ben liseden beri istiyrdum ama ailem istemedi. inatlaşıp üniversiteye gittim. bütün tercihlerim

hemşirelikti. hiç pişman değilim. bu meslek manevi olarak beni doyuruyor...

•  14-08-2011, 12:47 231985 Cevap 231975

Bu kadar o LumsuzyanLarı yeter birazda oLumLu yanLarından bahsedermisniz. :)
    Taş'ın serT oLduqunu anLadım.
  •  03-12-2011, 14:16 235615 Cevap 153857

zorlukları ... çok şey ama şuan aklıma gelen o kadar çalışmaya ne idare bölümünden nede insanlardan sağolun diyenin çıkmaması bunuda bırak öemli olaylarda arkadan da duran bir idare yok ,nadirde olsa hastaların yanlış anlatmasıyla  hemşireyi yargılayan doktorlar,
  •  04-12-2011, 13:43 235627 Cevap 153857

zafer kaptan zorlukları şunlardır

1her zaman köle gibi doktorların emrindesin

2 her zaman istediğin şeyleri yapamassın ben yemek yiyecem yok öle yağma

3hemşirelik zor sınavlarla kazanılıyor

4 ben bir hemşireyim 

5 15 yıllık ben bu zorlukları gördüm

6 o kadarda zor değil 

7 şu anda 87 yaşındayım:=)

8 şakar şaka 85 doğumluyum 

9 yani şu anda 26 yaşımdayım