Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

9.ULUSAL HEMŞİRE ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ

Son Mesajınız 04-04-2010, 0:10 cadicim tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  03-04-2010, 12:44 161605

9.ULUSAL HEMŞİRE ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ

1-3 Nisan tarihleri arası ana teması duyarlılık olan kongrenin bugun sosyal etkinlik programı var yani kongre bitti sayılır..

dunkü oturumlardan birinin başkanı Abbas Güçlü idi. bugunkü milliyet gazetesindeki köşesinde bizi yazdı... kongreden yansıyan sorunlarımızı maddeledi okuyanınız var mı?

dün kongrede bişeyi farkettim sağlık politikaları değişim yasası bizleri aşırı etkiliyo ama bu yasa tasarısı direk toplumun sağlığını hiçe sayan bi yasa benim görev yetkilerimin değişmesi benim kadar benden hizmet alanıda etkiler neden bunu kimse topluma anlatamıyo.. bu yasaya itiraz ediyorum ama hemşire olduğum için değil toplumda bir birey olarak yeer aldığım için bigün bende hasta olduğumda gidip o hizmeti bende alacağım için itiraz ediyorum. sağlığım ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN İTİRAZ EDİYORUM ..  halk hiçbişey bilmiyor nasıl pazara çevrildiklerini nasıl oyuncak olduklarını bilmiyo... yoksul olan parasız olan bugun yarın ne yapacak şimdi değil şimdi herşeyin bi kılıfı var ya yarın yarın ne olacak toplumun sağlığı ne öncelikli görevimiz biz bu konuda ne yapıyoruz kendimizi biliçlendiriyoruz peki ya toplum o bilinçlenmezse yol alabilirmiyiz ki...

dün kongrede kiimsse bunu söylemede yoksa farkındamı değiliz kendimize bu kadar dalıp toplumumu unuttuk?

•  03-04-2010, 13:14 161615 Cevap 161605

Cevap : 9.ULUSAL HEMŞİRE ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ

her ne kadar gidememe pişmanlığım sürsede paylaşımın için çok teşekürler . yazını okuduktan sonra milliyet gazetesini aldım elime ve gerçekten çok güzel ve yarayışlı konulardan bahsedilmiş.

biz aslında bölesine vurdumduymaz bir toplum değiliz ama sadece okuma ve araştırma da geriyiz ki sunu da unutmamak gerekir ölesine örf bas ediliyor ki bu konular milletimizin görememesini de hoş karşılamak lazım .

bir manken yada artisin saçlarından tutunda kilosunu 10 dakka 15 dakka gösteren bir tw kanalı malesef bölesine ciddi konulara 1 2 dakka ayırsa yine iyi.

•  04-04-2010, 0:10 161819 Cevap 161605

Cevap : 9.ULUSAL HEMŞİRE ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ

hayır bu konudan bahsedıldı sızın de dedıgınız gıbı ısın tıcarete döküldüğü soylendı ve Turk Hemsıreler Derneği de tepkılı ayrıca bu konuya dılerım kı bızı ve toplumu guzel sonuclar gunler beklıyordur...

RSS haberlerini XML olarak görüntüle