Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

Sözleşmeli Hemşirenin Zor Tercihi ! Bu Bir Feryad

Son Mesajınız 12-12-2010, 22:54 esoes tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  11-12-2010, 23:58 207893

Sözleşmeli Hemşirenin Zor Tercihi ! Bu Bir Feryad

personelsaglik@gmail.com okuyucu köşesi

Ben sözleşmeli olarak 5 yıldır çalışaşan bir hemşireyim artık sesimi duyurmak zorunda olduğum için ve bunu dikkate alaçağınızı düşündüğümden yazma gereği duydum. yoksa bir aile faciasına yol açacak.
    Benim için bir anket düzenlemenizi istiyorum. NEDEN diye mi? Çünkü artık tak etti 5 yıldır eşimden ayrıyım artı ve 1 yaşındayken çocuğumla çalışmaya başladık. çünkü oda benle bu eziyeti çekiyor. Buna artık bir son demek gerek ayrıntıları burda şimdilik yazmıyorum çok uzun hikaye ama öyle bir noktaya geldimki eşim benden tercih yapmamı iştiyor. BEN yada İŞİN Sizce ben ne yapmalıyım.

Eşim deyip işimi bırakmalıyım
    işim deyip eşimimi bırakmalıyım
    yoksa bu psikolojiyle gidersem kafayı sıyırıp ölüm mü demeliyim

EŞİM DERSEM 5 yıldan sonra benim çektiklerim yanıma kar kalıp tıpış tıpış dönmelimiyim mesleğimi bırakıp
    İŞİM DERSEM 9 yıllık ( bunun 4 yılı beraberdik) evliliği silmelimiyim bu devletin yapdığı açımasızlık için
    ÖLÜM düşünüyorum çünkü belki ses getirirde benden sonraları belki evliler rahat eder ki sanmıyorum bunu düşünecek devlet yok

şunu biliyorumki her 3 şıkta belim alehime ben hem işimi hem eşimi istiyorum çok zormu bu isteğimi yapmaları soruyorum
    sırf bu yüzden sağlık sorunları yaşıyorum KARMA BAĞ DOKUSU DELİLEN BİR HASTALIKTAN DR. şüpheleniyor sistemetik bir hastalık bağışıklık sistemini etkileyen bir hastalık.

işin özü sizden ricam başbakan olmak üzere halka benim adıma ANKET düzenlenmesini istiyorum.
    ANKETİN sonucuna göre karar vereceğim ismimin saklı kalmasını istiyorum 

dikkate alacağınızı düşünerek şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM

KAYNAK :personel sağlık

Ne azaldım yergiden..Ne çoğaldım övgüden..
  •  12-12-2010, 21:45 207963 Cevap 207893

Cevap : Sözleşmeli Hemşirenin Zor Tercihi ! Bu Bir Feryad

ALLAH YARDIMCIN OLSUN...

•  12-12-2010, 22:54 207969 Cevap 207963

Cevap : Sözleşmeli Hemşirenin Zor Tercihi ! Bu Bir Feryad

Yanlış algılanmasın şahsımla ilgili bir durum olmayıp haberden etkilenmem sebebiyle alıntı yapıp paylaşmak istedim.. Gerçekten zor bir durum..
    Ne azaldım yergiden..Ne çoğaldım övgüden..
RSS haberlerini XML olarak görüntüle