Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

helitam!!!!!

Son Mesajınız 08-03-2011, 19:31 burak67 tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  08-03-2011, 13:21 219794

bu konu hakkında bi yorum yazdım sildiniz. nerde sizin objektifliğiniz!!!!! nereye giderseniz gidin hangi yüksekokul hocasına sorarsanız sorun onlarda HELİTAMA  karşı!!!!!!  son olarak benim yazdığım konuyla ilgili yorum yapan hanımefendinin niye yorumunu silmediniz???????? vicdanınız ile başbaşa bırakıyorum. hukuki boyutunu araştıracağım bunun helitama karşıyız!!!!!!!!!
  •  08-03-2011, 15:22 219810 Cevap 219794

Cevap : helitam!!!!!

Sitemizde tüm görüşlere yer verilir. Ancak kurallardan da okuduğunuz gibi karşı tarafı aşağılayıcı, rencide edici v.b. cevaplara yer veremeyiz. ilglili konu içinde size verilen cevaplar ve sonrasında sizin verdiğiniz cevap  bu kapsamda değerlendirildiği için konu ve buna yapılan yorumlar tamamen kaldırılmıştır.

Sitemizde ilgili konuda çok sayıda tartışma zaten yapıldı ve bunları silmediğimizi arama yaparak görebilirsiniz. Belirli üslupta yazmayı sürdürdüğünüz sürece fikirlerinizi beyan edebilirsiniz. Ancak aynı konuda sürekli yeni konu açmak yerine arama yaparak bu konuları bulup bunların içinde fikirlerinizi beyan ederseniz daha sağlıklı olacaktır.

•  08-03-2011, 19:31 219860 Cevap 219810

Cevap : helitam!!!!!

sizce hanımefendinin aşalayacağı bir şekilde çocuğum kelimesi hoşbirşey miydi?o zaman direk onun yorumunu silerek işe başlayailirdiniz? bu benim görüşüm heresin görüşüne saygılıyım ama aşağılayıcı bir üslupla değil!!!!! görevinde başarılar dilerim. saygılarımla....
RSS haberlerini XML olarak görüntüle