Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,342 hemşire olduk

şunda ARA

hangi şehirlerin hastanelerinde kapalı çalışma imkanı var???

Son Mesajınız 12-02-2012, 14:59 antidepresan tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  07-02-2012, 23:00 238352

hangi şehirlerin hastanelerinde kapalı çalışma imkanı var???

slm.. ben hemşirelik son sınıf öğrencisiyim ve hangi şehirlerin hastanelerinde kapalı çalışma imkanı var onu öğrenmek istiyorum... sene sonunda tercihlerimi ona göre yapmayı düşünüyorum çünkü... yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar...
  •  08-02-2012, 19:07 238370 Cevap 238352

Cevap : hangi şehirlerin hastanelerinde kapalı çalışma imkanı var???

Merhaba;

Biliyorsunuzki Kamu personelinde yasal olarak kapalı çalışma izni yoktur ama bazı hastane yöneticilerinin insiyatifiyle kapalı çalışmaya izin verilebiliyor. Özel hastanelerde aynı şekilde idari kararla kapalı çalışmaya izin verebiliyorlar.

Ama hangi şehirlerin hastaneleri diye soruyu sormak yanlış olur. Hastane olarak olaya bakmalısınız, bu yüzden bence düşündüğünüz birkaç hastane varsa orda çalışanlara direk ulaşmaya çalışın.

•  12-02-2012, 14:59 238522 Cevap 238370

Cevap : hangi şehirlerin hastanelerinde kapalı çalışma imkanı var???

yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim... Aslında anlatmak istediğimi tam olarak ifade edemediğimi farkettim... Mesela ben şuan Konyada yım ve Konyadaki bütün devlet hastanelerinde izin verilebiliyor... benim memleketim Adana ama burada hiç bir hastanede öyle bir uygulama yok... Şehrin genel bakış açısı çok önemli...Ama bundan sonra hastane olarak sorgulamaya çalışacağım... Tekrar teşekkürler...
RSS haberlerini XML olarak görüntüle