Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,370 hemşire olduk

şunda ARA

üniversite den devlet hastanesine geçiş yardım....

Son Mesajınız 27-06-2012, 22:40 moderatör tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  26-06-2012, 23:41 242193

üniversite den devlet hastanesine geçiş yardım....

mrb ben 2011 agustosta kadroya gecen hemşirelerdenim eşim polis memuru bende üniversite hastanesin de çalışıyorum eş durumundan bakanlığa basvuru yapmak istiyorum devlet hatanesine geçebilmek için eşimin bulunduğu şehirde de üniversite hastanesi var ama yinede devlete geçebilirmiyim ve bunun için hangi belgeleri toparlamak gerekiyor ve ortalama ne kadar sürüyor.bununla ilgili bilgisi olan arkadaslar varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  •  27-06-2012, 22:40 242240 Cevap 242193

Cevap : üniversite den devlet hastanesine geçiş yardım....

deryaser:
    mrb ben 2011 agustosta kadroya gecen hemşirelerdenim eşim polis memuru bende üniversite hastanesin de çalışıyorum eş durumundan bakanlığa basvuru yapmak istiyorum devlet hatanesine geçebilmek için eşimin bulunduğu şehirde de üniversite hastanesi var ama yinede devlete geçebilirmiyim ve bunun için hangi belgeleri toparlamak gerekiyor ve ortalama ne kadar sürüyor.bununla ilgili bilgisi olan arkadaslar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Deryaser;

Üniversite hastanesinden devlet hastanesine geçebilmen için üniversiteden muvafakat alman gerekiyor. Bunun için öncelikle ünv. rektörlüğüne gitmen gerekir, ordan olumlu sonuç alırsan il sağlık müdürlüğüne başvuruyorsun. Genelde ünv. muvafakat zor veriyor, bir de gideceğinm yerde ünv. hastanesi varsa vermeyebilir, oraya geçirebilir. ünv. muvafakat alırsan devlet ünv. seni kabul etmesi çok sıkıntı olmaz. Kolaylıklar dilerim.

RSS haberlerini XML olarak görüntüle