Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

özel de çalışmalı mıyım devleti beklemeli miyim?

Son Mesajınız 30-08-2012, 12:09 yüsra71 tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  02-08-2012, 13:03 243636

• emine işbilirÇevrim dışı. Son etkinliği:13-08-2012, 23:56 emine işbilir
    • Sıralanmayanlar
      Bayan
    • Üye Oluş Tarihi 16-06-2009
    • denizli/türkiye
    • Toplam Mesaji 1
    • Toplam Puanı 12

özel de çalışmalı mıyım devleti beklemeli miyim?

ben yeni mezun hemşireyim.şu ara etrafımdaki hastaneleri inceliyorum.kafam çok karışık bi çok özel hastane fazla çalışma saati istiyo ama az ücret veriyo.kpss de ısrarla açıklanmıyo. ilk atamanın kasımda olduğunu öylüyorlar.bana tecrübelerinizden aktarırsanız ve fikir verirseniz çok sevinirim
  •  02-08-2012, 22:26 243670 Cevap 243636

Cevap : özel de çalışmalı mıyım devleti beklemeli miyim?

emine işbilir:
    ben yeni mezun hemşireyim.şu ara etrafımdaki hastaneleri inceliyorum.kafam çok karışık bi çok özel hastane fazla çalışma saati istiyo ama az ücret veriyo.kpss de ısrarla açıklanmıyo. ilk atamanın kasımda olduğunu öylüyorlar.bana tecrübelerinizden aktarırsanız ve fikir verirseniz çok sevinirim

Emine;

maddi açıddan acil çalışman gereken bir durum söz konusu değilse birkaç ay KPSS sonuçlarını bekleyebilirsin bence. Ama sonuca göre yerleşemezsen eğer imkanların varsa özelde çalışıp bir yandan sınavlara girmeye devam edebilirsin. Her açıdan deneyim olur, beklememiş olursun.

•  03-08-2012, 11:53 243686 Cevap 243670

özel hastanede çalışmak her açıdan yıpratıcı lakin ciddi hayat öğretici  tarafı da var ( şükretmeyi daha net öğrenyosun) sana tavsiyem iyi incele ve eğer çalışacaksan anlaşma imzalamada yaptırımı olmamasına dikkat et. bazı hastanelere  anlaşma dolmadan çıkınca tazminat ödemek zorunda kalıyosun. kolay gelsin....
  •  30-08-2012, 12:09 244501 Cevap 243686

ben atamalara kadar dış nöbetçi hemşire olarak birkaç özel hastaneye başvurdum fakat ısrarla staff hemşire olmanda ısrar ediyorlar üstüne üstü deneyimini hiç sayarak nöbete veremeyeceğini böylece staff olman konusunda tahrik ediyorlar.epi topu 2-3 ay bekleyeceğiz yıpranmaya değmez derim
RSS haberlerini XML olarak görüntüle