Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,353 hemşire olduk

şunda ARA

becayiş durdurulması ile ilgili genelge

Son Mesajınız 16-10-2012, 9:31 leyliish tarafından gönderildi. 5 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  03-10-2012, 23:03 245489

becayiş durdurulması ile ilgili genelge

merhabalar

4 b li hemşire olarak izmitte çalışmaktayım.istanbula becayiş için dilekçe verdik.istanbul il sağlık müdürlüğün den şuan becayiş ile ilgili genelge yayınladığını ve durdurma kararı alınmış diye bir cevap aldık.bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı? bu durum ne kadar daha sürer acaba çok mağdur olduk düğün zamanı  

•  04-10-2012, 0:47 245496 Cevap 245489

Cevap : becayiş durdurulması ile ilgili genelge

filiz öncel:

merhabalar

4 b li hemşire olarak izmitte çalışmaktayım.istanbula becayiş için dilekçe verdik.istanbul il sağlık müdürlüğün den şuan becayiş ile ilgili genelge yayınladığını ve durdurma kararı alınmış diye bir cevap aldık.bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı? bu durum ne kadar daha sürer acaba çok mağdur olduk düğün zamanı  

Hangi kurumdan nereye becayiş istiyorsunuz. Konunun detayını bilmemekle birlikte Ekim ayı içinde Kamu Hastane Birlikleri kurulacağından ve Kamu Hastaneleri Kurumu personellerinin devri yapılacağından dolayı durdurma kararı olabileceğini tahmin ediyorum. Birlik kurulma süreci tamamlanana kadar sürebilir.

•  04-10-2012, 9:26 245501 Cevap 245496

kocaeli ali kahya doğum hastanesinde görev yapmaktayım 4-b li hemşireyim.becayiş yapacağım yer şişli etfal hastanesi.izmit il sağlık müdürlüğü onayladı fakat istanbul il sağlık müdürlüğü onaylamadı genelge çıktı diye.işin kötüsü bir hafta sonra da düğün var ev aldık yerleştik istanbula gelemiyoruz çok sıkıntılı olacak.bilgisi olan da çok az kişi var bakanlıktan da sağlıklı cevap alamıyoruz.
  •  04-10-2012, 23:04 245523 Cevap 245501

aynı durumu bizde yaşıyoruz.ben trabzonda 4b li olarak çalışıyorum.istanbul ile becayiş için dilekçemi verdim trabzon il sağlık müdürlüğü yazıyı sisteme girdi sorun yok ancak istanbul il sağlık müdürlüğü becayiş işlemleri durduruldu diyor üstüne bide genelge yayınlanacak felan filan diyorlar.lütfen bu konu ile ilgili mantıklı bir açıklaması olan yada net bir bilgi edinen varsalütfen paylaşsın.
  •  15-10-2012, 14:59 245752 Cevap 245523

Cevap 13. madde de yazıyor.

http://g1210.hizliresim.com/12/h/dyw3f.jpg 

http://g1210.hizliresim.com/12/h/dyw3s.jpg

http://g1210.hizliresim.com/12/h/dyw3x.jpg

•  16-10-2012, 9:31 245757 Cevap 245752

madem bu böyle 13. maddede aynı zamandada eş durumu tayinide durduruldu denmekte.9 temmuz 2012de eş durumu kurası yapılmıştır.burada bir çelişki var.arkdaşlar bende trabzondan isanbula becayiş yapmak istiyorum.malesef istanbul ilsağlık müdürlüğü başvuruları almıyor.trabzon sağlık müdürlüğüne 15 ekimde tekrar başvurdum ve eylül ayı içerisinde becayiş yapmış bir arkdaşın resmi bilgilerini gördüm.bakanlık ve il sağlık müdürlükleri kendi aralarında yaptıkları tutum ve davranışlar açısından çelişmektedir.sıkıntıları olan arkdaşlar istanbul il sağlık müdürlüğünden lütfen bu konuyla ilgili yazılı olarak bir açıklma yaptırtın yada sendikalar aracılığıyla haklarınızı tekrar kontrol ettirin.
RSS haberlerini XML olarak görüntüle