Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,353 hemşire olduk

şunda ARA

ACİLLL....sağlık bakanlığı kurumlar arası geçiş kurası

Son Mesajınız 05-12-2012, 11:27 moderatör tarafından gönderildi. 2 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  03-12-2012, 14:55 246650

ACİLLL....sağlık bakanlığı kurumlar arası geçiş kurası

merhaba.bi sorum olucak.ben şu an üniversite hasatnesinde 657 liyim.nişanlım istanbulda.ben izmirdeyim.istanbula geçmek için becayiş bulsam ve geçsem, daha sonra (2013 ocakta başvurucam). subatta ki kurumlar arası geçiş kurasına katılabılıyomuyum???yani gittiğim kuruma geçip hemen o kuraya tekrar başvurabiliyomuyum.gerci ocakta basvurunca hemen subata becayişim gercekleşmez herhalde.bilgilendirirseniz sevinirim.
  •  05-12-2012, 0:44 246683 Cevap 246650

Cevap : ACİLLL....sağlık bakanlığı kurumlar arası geçiş kurası

niye cevap vermedınız...

•  05-12-2012, 11:27 246689 Cevap 246650

Cevap : ACİLLL....sağlık bakanlığı kurumlar arası geçiş kurası

huzurum86:
    merhaba.bi sorum olucak.ben şu an üniversite hasatnesinde 657 liyim.nişanlım istanbulda.ben izmirdeyim.istanbula geçmek için becayiş bulsam ve geçsem, daha sonra (2013 ocakta başvurucam). subatta ki kurumlar arası geçiş kurasına katılabılıyomuyum???yani gittiğim kuruma geçip hemen o kuraya tekrar başvurabiliyomuyum.gerci ocakta basvurunca hemen subata becayişim gercekleşmez herhalde.bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba;

İzmirde Üniversite hastanesinde 657 li çalışıyorsunuz, becayişinizi istanbul üniversite hastanesine yapacaksınız anladığım kadarıyla, sonrası kurumlararası geçiş kurasına eğer kura dönemi açılırsa katılabiliyorsunuz, ama her kurumlar arası geçiş döneminde her kurum buna dahil olmayabilir, mesela Sağlık Bakanlığı  bu dönem kurumlararası geçiş kurasına katılmıyorum diyebilir, bunları takip etmek gerekiyor, iyi çalışmalar

RSS haberlerini XML olarak görüntüle