80,077 hemşire olduk

hemsireyiz.biz
şunda ARA

Özel Hastane Maaşları

Son Mesajınız 24-01-2013, 10:15 Tolgahann Özkan tarafından gönderildi. 4 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  23-01-2013, 22:26 247753

Özel Hastane Maaşları

Arkadaşlar ben Ezgi. Antalya Medline Hastanesi gybü de çalışıyorum. İstanbul Ankara ya da İzmir'e gitmek gibi bir niyetim var yakın zamanda. Acaba oralardaki maaş durumları nasıldır ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim..
  •  24-01-2013, 2:12 247760 Cevap 247753

Cevap : Özel Hastane Maaşları

kurulu bir düzenim var fakat hastanenin genel işleyişi fazla çalışmaya fazla mesailere itiyor insanı. Maaştan çok şikayetim olmadığı halde hastane olarak bir düzenin sağlanamaması yoruyor beni. 5 ay oldu başlayalı , 5 ayda 8 tane yeni eleman geldi gitti yeni başhemşireler geldi gitti sorumlular geldi gitti kimse lftan anlamaz hale geldi kafasına göre iş yapn çok birine bişi rica edemezsin illa kendin yapacaksın. İşime sadık bir insanımdır bu tür şeyler benim yorulmama neden oluyor. Zaten buraya başlamadan once de gitmek gibi bir niyetim vardı Antalya'dan ama çağırıldım baktım eski arkadaşlar doktorlar da var burda kalayım dedim de pişman oldum. Kesşke o zamanlar gitseydim dedim. Şimdi Ankara yı düşündüm bi kaç yer çağırdı ama yaşam zor orda diyorlar.İstanbul un da kendi zorluğunu gördüm. Antalya'nın birçok hastanesinde staj dahil çalıştım o yüzden kalmak istemiyorum.
RSS haberlerini XML olarak görüntüle

Etkinliklerimiz

2. Ulusal Temel Hemşirelik Bakımı Kongresi'ndeydik
İstanbul - 27/09/2012

11. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'ndeydik
Bursa - 26/04/2012

Copyright  © 2004-2014 İkovan İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Hiz.Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu 15.09.2011 tarih ve 492 no'lu izin belgesi ile Özel İş İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. 
Forum Kullanım Şartları
İstihdam Sözleşmesi