Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,342 hemşire olduk

şunda ARA

Hemşirelik konusunda yardım ....

Son Mesajınız 05-02-2013, 23:02 aöğrenci tarafından gönderildi. 5 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  02-02-2013, 18:33 247918

Hemşirelik konusunda yardım ....

Merhaba arkadaşlar , üniversite sınavlarına hazırlanıyorum hemşirelikle ilgili birkaç sorun olacak ...

- Hemşirelikte mezun olunan ünv. önemli mi ? Şahsen evime Namık Kemal yakın kazanırsam oraya giderim büyük ihtimal.

- Özelde referans önemli mi ? Tanıdığım doktor gündüzleri özel hastanede 16.00 dan sonra başka özel hastanede çalışıyor kadın doğum uzmanı bizim böyle bir şansımız olacak mı acaba ? 

•  02-02-2013, 19:07 247921 Cevap 247918

Cevap : Hemşirelik konusunda yardım ....

Shadow59:

Merhaba arkadaşlar , üniversite sınavlarına hazırlanıyorum hemşirelikle ilgili birkaç sorun olacak ...

- Hemşirelikte mezun olunan ünv. önemli mi ? Şahsen evime Namık Kemal yakın kazanırsam oraya giderim büyük ihtimal.

- Özelde referans önemli mi ? Tanıdığım doktor gündüzleri özel hastanede 16.00 dan sonra başka özel hastanede çalışıyor kadın doğum uzmanı bizim böyle bir şansımız olacak mı acaba ? 

Mezun olunan üniversite Türkiyedeki Prestiji yüksek üniversitelerden birini bitirmedikten sonra pek fark edeceğini düşünmüyorum senin girişkenliğine ve bilgine bağlı birden fazla yerde çalışmak
  •  04-02-2013, 14:34 247941 Cevap 247918

okuduğun okulun pek bi öenmi yok.Sonuçta kpss puanınla atanacaksın.Kendini geliştirmeye bak derim.Referansa gelnce özelde etkiliyormuş sanırsam ama tam bilmiyorum.

Umarım istediğin yerd olursun.Başarılar  =) 

•  04-02-2013, 14:42 247942 Cevap 247921

Merhabalar arkadaşlar size bir şey soracağım biyoloji mevzunuyum ve gerçekten depresyondayım çok mutsuzum hemşireliği çok istemiştim bikaç puandan kaybettim ailemde okulu bitirmrmi istedi ve 4 yıl bitti busene kayıt olmadım seneye ygs ye girmeyi düşünüyorum çok mu geç oldu yada hemşirelik okusam kaldırabilir miyim diye düşünüyorum atanma garantisi 4 yıl sonra ne olur sizce fikirverirseniz çok sevişnirim :)
  •  05-02-2013, 14:21 247956 Cevap 247941

aöğrenci:

okuduğun okulun pek bi öenmi yok.Sonuçta kpss puanınla atanacaksın.Kendini geliştirmeye bak derim.Referansa gelnce özelde etkiliyormuş sanırsam ama tam bilmiyorum.

Teşekkür ederim.Ben herkesin aksine özelde çalışmak istiyorum referansta var umarım istediğim gibi olur.Tıpçıların gözünden hemşirelik nasıl acaba çoğu yerde görüyorum her şeyi hemşire yapıyor :) O kadar zeki değilim maalesef tıp kazanayım herkesin hakkında hayırlısı olur inş. 

•  05-02-2013, 23:02 247964 Cevap 247956

Shadow59:
    aöğrenci:

Teşekkür ederim.Ben herkesin aksine özelde çalışmak istiyorum referansta var umarım istediğim gibi olur.Tıpçıların gözünden hemşirelik nasıl acaba çoğu yerde görüyorum her şeyi hemşire yapıyor :) O kadar zeki değilim maalesef tıp kazanayım herkesin hakkında hayırlısı olur inş. 

Umarım herşey istediğin gibi olur.Ama özelde çok yorarlar gibime geliyor.d referansın ne gibi bi etkisi olacak bilmiyorum ama fırsatları kullanıp referans mektupları almaya çalışıyorum :D Ama genelde her iş hemşireye kalıyor :) inş.hayırlısı olur :) 

RSS haberlerini XML olarak görüntüle