Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

Hemşirelik Bilişimi Eğitimi Çalıştayı Yapıldı

Son Mesajınız 13-12-2010, 23:49 cennetxzx tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  09-06-2008, 11:27 54430

Hemşirelik Bilişimi Eğitimi Çalıştayı 21-22 Mart 2008'de Ankara Midas Otel'de yapıldı.

Türk Hemşireler Derneği ve Tıp Bilişimi Derneği'nin işbirliği ile gerçekleştirilen toplantı, Lisansüstü eğitim veren hemşirelik yüksek okulu müdürlerinin, Türk Hemşireler Derneği ,Tıp Bilişimi Derneğinin yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantının sponsorluğunu Birim Bilgi Teknolojileri ve Intel üstlendi. Toplantıda yapılan konuşmalarda sağlık bilişiminin kapsamı, hemşirelik bilişiminin önemi anlatıldı, yapılan çalıştayda Türkiye'de hemşirelik bilişimi eğitiminin geliştirilmesi için yapılabilecek girişimler tartışıldı. Toplantı sunularına dokümanlar kısmından erişebilirsiniz.

«Hemşirelik Bilişimi Eğitimi Çalıştayı 21-22 Mart 2008'de Ankara Midas Otel'de yapıldı.

Türk Hemşireler Derneği ve Tıp Bilişimi Derneği'nin işbirliği ile gerçekleştirilen toplantı, Lisansüstü eğitim veren hemşirelik yüksek okulu müdürlerinin, Türk Hemşireler Derneği ,Tıp Bilişimi Derneğinin yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantının sponsorluğunu Birim Bilgi Teknolojileri ve Intel üstlendi. Toplantıda yapılan konuşmalarda sağlık bilişiminin kapsamı, hemşirelik bilişiminin önemi anlatıldı, yapılan çalıştayda Türkiye'de hemşirelik bilişimi eğitiminin geliştirilmesi için yapılabilecek girişimler tartışıldı. Toplantı sunularına dokümanlar kısmından erişebilirsiniz.

BiRlİkTeN KuVvEt DoĞaR
  •  13-12-2010, 23:49 208057 Cevap 54430

Cevap : Hemşirelik Bilişimi Eğitimi Çalıştayı Yapıldı

bu dökümanları bulamıyorum yardımcı olurmusunuz
RSS haberlerini XML olarak görüntüle