79,032 hemşire olduk

hemsireyiz.biz
şunda ARA
.

Sağlık Meslek lisesi -Hemşirelik bölümünü kazandım ve kayıt yaptırdım Bana yardımcı olabilirmisinz?

Son Mesajınız 03-03-2012, 20:44 Süleyman03 tarafından gönderildi. 6 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  21-09-2007, 22:06 20084

Sağlık Meslek lisesi -Hemşirelik bölümünü kazandım ve kayıt yaptırdım Bana yardımcı olabilirmisinz?

Ewt abiler, ablalar, amcalar, yengeler  Ben sml -hemşirelik bölümü kazandım 295 ile.Ewt ben hemşire olmayı çok istiyorum Ben bu puanla anadolu lisesinede gidebilirdim belki ama Sml gittim.Liseyi bitirdikden sonra ne olacak üniversite sınawına gircem Orda Hemşirelik bölümü kazanmak ne kadar zor ? bilgileriniz war mi ?  diyelim kazanamadım 2 yıl direct geçiş okudum orasıda bitti nerde işe girebilecem Kpss sınawlarıı ne olacak Hiç üniversite'ye gitmeden bir işe girme şansı war mı ? maaşLari ne kadar b??   (BU ÖGENCI BİR ERKEK)

BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR İCİN LÜTFEN İLGİLENSİN !!

•  27-08-2008, 19:56 69093 Cevap 20084

Cevap : Sağlık Meslek lisesi -Hemşirelik bölümünü kazandım ve kayıt yaptırdım Bana yardımcı olabilirmisinz?

ya295le sen nası griyosun oraya ya?bn 403 yaptım hadi de 389 yapnları kayıt yapmıyolar...sen maytap mı geçiyosun bizle???ayrıca 2 yıl yüksek okul klktı yerine 4 yıl yüksek okul var ordan snra da diplomayı alınca lisansı hmşire oluyosun....4 yıl okulun bitince de ünv. gçmedn sigortanı yapıyolar ve iş sahini olabliyosun 1-2 milyar alıyosun en kötü dha fzlasıiçin dene_kendini@hotmail.com
  •  28-08-2008, 11:24 69347 Cevap 69093

Cevap : Sağlık Meslek lisesi -Hemşirelik bölümünü kazandım ve kayıt yaptırdım Bana yardımcı olabilirmisinz?

arkadaşım...cvp yazdıın konunun tarihine baksana bi...((:
    [M]
  •  29-08-2008, 18:22 69773 Cevap 69347

=)) pardon ya hiç farketmemişim...!!!ama o puanı görünce npıım şaşırdım o yüzden saol uyardığın için
  •  03-03-2012, 12:07 239170 Cevap 69093

ben bişey soracam da.. eğer ben sağlık mes. lisesine gidersem oradan mezun olunca sözleşmeli olarak hemen işe mi başlıcam yoksa kadro mu olacak .. LÜTFENN BANA BİLGİ VERİNNNN
  •  03-03-2012, 20:37 239185 Cevap 239170

neclaa:
    ben bişey soracam da.. eğer ben sağlık mes. lisesine gidersem oradan mezun olunca sözleşmeli olarak hemen işe mi başlıcam yoksa kadro mu olacak .. LÜTFENN BANA BİLGİ VERİNNNN

Necla;

sen mezun olduğunda durumlar nasıl olacak şimdiden net birşey söylemek mümkün değil.Çünkü en son 2012 den sonra SML sine gidenlerde atama yapılmayacak, direk mezun olacaklar diye bir yasa var ama bu yine değişikliğe uğrayabilir. Bunun dışında kadro için zaten mutlaka KPSS ye girmek gerekiyor, kadro farkları var 4b sözleşmeli, döner sermaye kadrosu, 657 genel bütçe kadrosu vb. gibi. Senin girdiğin zaman hangisi olacak onu da söylemek mümkün değil. Bir de Sağlık Bakanlığında da özelleşmeye doğru gidiş var kadrodan ziyade sözleşmeli pozisyonlar söz konusu. Kafan karışmış olabilir ama 4-5 yıl sonrası içn net birşey söylemek mümkün değil.

•  03-03-2012, 20:44 239189 Cevap 239185

KPSS ye girip atanma ihtimalin var. puanları da pek yüksek değil zaten. ama kpss yi kazanamadığında özel sektörde çalışmak istersen ben sana türkiyede istediğin yerden bi telefonla iş bulabilirm. iş olanakları çok. 
RSS haberlerini XML olarak görüntüle

Etkinliklerimiz

2. Ulusal Temel Hemşirelik Bakımı Kongresi'ndeydik
İstanbul - 27/09/2012

11. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'ndeydik
Bursa - 26/04/2012

İkovan İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Hiz.Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu 15.09.2011 tarih ve 492 no'lu izin belgesi ile Özel İş İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. 

Copyright  © 2004-2013 İkovan İnsan Kaynakları Eğitim Ve Danışmanlık Hiz.Ltd. Şti.
Forum Kullanım Şartları
İstihdam Sözleşmesi