Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,335 hemşire olduk

şunda ARA

cevap verebilirmisiniz??

Son Mesajınız 18-01-2009, 20:30 gözdehemşire tarafından gönderildi. 5 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  18-01-2009, 18:11 92956

cevap verebilirmisiniz??

merak ettiğim  bir konu var eğer lisans okuduktan sonra cerrahi hemşireliği alanında yüksek lisans yapsam...ozamn ameliyathanedemi çalışırım yoksa cerrahi servisindemi???

ben kapalı bir alanda çok uzun süre kalamıyorum..birde uzun süre ayakta sabit dikilemiyorum...(((ancak uzun süre ayaka dolaşabilirim)))..ameliyathanede çalışmak bu açıdan benim için uygun diğil gibi geliyor ancak cerrahi hemşiresi olduğumda sedece ameliyethanedemi çaışıyorum yoksa servistemi açıklarsanız sevinicem doğrusu...

•  18-01-2009, 18:21 92958 Cevap 92956

Cevap : cevap verebilirmisiniz??

canım kardesım bıldığım kadarıyla amelıyathanede olman için ameliyathane hemşiresi olman lazım ama sureklı ayakta duramam dıyosan vazgec cerrahı servısı hemşiresi olmanda guzel ozaman postop preop bakım yapıcaksın ve yoğun bı sekılde calısıcaksın yanı sureklı hareket halınde olcaksın bu daha uygun senın ıcın cok ıyı bır bılgım yok ama sana bu konuda en ıyı fıdan hoca kaynak olabılır bır danıs ıstersen hayırlısı olsun en gusel yerlerde ıstedığın gıbı calısırsın işallah kendıne cıcı bakk ...
    gün gelicek ya senden vazgeçicem ya da kendimden...
  •  18-01-2009, 19:10 92965 Cevap 92958

saol gözde ablacım ben bunu bi fidan hocaya danışim

bu arada inşallah cerrahim 5 bu sene tabi son yazılı ne göstericek bize oda muamma...bilgilendirdiğin için saol ablacım..kendine çook cici bak..sağlığına dikkat etSmile

•  18-01-2009, 19:21 92972 Cevap 92965

bişey deil yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  •  18-01-2009, 19:33 92977 Cevap 92972

bence hastanedeki en güzel yer ameliyathane bende anestezi teknikeriyim evet gözdenin söyledikleri çok doğru. bütün bi ameliyat ayaktalar saatlerce bazen yarım saat bazen 6-7 saat ben mesleğimi seviyoum ama dgs sınavında hemşireliği tercih etsem mi bilemedim sizce ne yapıyım???
  •  18-01-2009, 20:30 92998 Cevap 92977

yani aslında ne soylesem acaba dıye dusundum cunku bu zor bır karar ama eğer ameliyathanede hemşirelerin yaptığı iş sana güzel geliyorsa ve ordaki hemşirenin yerinde olmanın güzel olucana inanıyosan yap derim sen bilirsin yinede benim fikrim buu

RSS haberlerini XML olarak görüntüle