Hemsireyiz.Biz : Türkiye'nin hemşirelik sitesi
Hemşire Forumları | HEMŞİREYİZ.BİZ

86,359 hemşire olduk

şunda ARA

arkadaşlar bir erkeğn küpe takması saçlarını uzatıp bağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz???

Son Mesajınız 31-03-2010, 14:18 Yunus Altaş tarafından gönderildi. 28 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki

•  18-01-2009, 19:14 92967

arkadaşlar bir erkeğn küpe takması saçlarını uzatıp bağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz???

bu konudakı fıkırlerınızı beklıyorum arkadaslar bana kalırsa cok ıtıcı bır durum erkek erkek gıbı gorunmelı dıye dusunuyorum boyle bırını gorunce gercekten sınırım bozuluyo siz ne düşünüyorsunuz,???

gün gelicek ya senden vazgeçicem ya da kendimden...
  •  18-01-2009, 19:20 92971 Cevap 92967

Cevap : arkadaşlar bir erkeğn küpe takması saçlarını uzatıp bağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz???

kişinin kendi tercihidir.önemli olan insanların şekilleri değildir.
    Bizi güçlü yapan yediklerimiz değil, hazmettiklerimizdir. Bizi zengin yapan kazandıklarımız değil, muhafaza ettiklerimizdir. Bizi bilgili yapan okuduklarımız değil, kafamıza yerleştirdiklerimizdir.
  •  18-01-2009, 19:42 92981 Cevap 92967

Cevap : arkadaşlar bir erkeğn küpe takması saçlarını uzatıp bağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz???

haklı olabılırsın gulın hemşire ama yınede erkek profılı ıle kadın profılı farklıdır bence
    gün gelicek ya senden vazgeçicem ya da kendimden...
  •  19-01-2009, 20:44 93150 Cevap 92981

kişinin kendi tercihidir tabiki ama insanın içiyle dışı farklıdır... fakat insanın giyimi kuşamı düşüncelerini yada en azından kişiliğini yansıtır diye düşünüyorum..yani takım elbise giymiş kol düğmeleriyle kıravatıyla ayakkabısıyla çorabıyla  traşıyla bir bütün olan erkekmi yoksa düşük bel giymiş(bu günümüzde fazlasıyla abartılaştı die düşünüyorum)saçlar uzun ,küpe takmış adamlardan hangisi derseniz takım elbiseli derim bn ..

birde spor giyinmekle affınıza sığınarak söylüyorum serseri yada zibidi gibi giyinmek arasında ince bi çizgi var ve bu çizgi sürekli karıştıırılıyor...bu bnm düşüncem tabiki her düşünceye saygım var...

•  19-01-2009, 20:59 93155 Cevap 92981

merhaba bende bu konuya katılmak isterim. bence saç uzatmanın artık kadınlara özel bişey olarak görmemek lazım. böyle baktığımızda kadınlarda erkeklere özgü şeyler yapabiliyor pantalon erkeklere ait bir şey ama şimdi her iki tarafta giyiyor.

•  19-01-2009, 21:07 93159 Cevap 93155

ya erkeklerde kadınlar gibi saç uzatabilir kadınlarda erkekler gibi pantolan giyebilir bu çok doğaldır ama ölçüyü kaçırmamak lazım ve bu ölçü genelde kaçıyo..bir kadın etek giydiğinde daha hanım hanımcık görünür bnce erkekte pantalonu düzgün giyerse daha erkek görünür diye düşünüyorum..

benim görüşümce tabiki bu yorumlar..ben bir erkeğe düşük bel pantalonu yakıştıramıyorum her an o pantalon düşücek gibi duruyo çünkü...kim ne giyerse giysin yakısanı ve birazda düzgün türlüsünü giymeli diye düşünüyorum..

bazısında küpe yakışıyo bazısında da emanet gibi duruyor...

•  19-01-2009, 21:35 93167 Cevap 93159

Önemli olan insanın kafa yapısıdır.Onuda zaten giyindikleriyle şekliyle belli eder...
  •  20-01-2009, 16:06 93271 Cevap 92967

yakışıyorsa bence küpede takabilir .saçda uzatabilir.önemli olan fikirleri...
  •  20-01-2009, 16:19 93277 Cevap 92967

bence hiç uygun değil

•  20-01-2009, 18:01 93293 Cevap 93277

işin açıkçası bende bir erkeğin saçını uzatmasından ve küpe takmasından hoşlanmıyorum.Bunu hemcinslerime fazla yakıştıramıyorum.Zaten bu şekilde olanlar çalışma hayatına girince bu tercihlerinden vazgeçmek zorunda kalıyor.bence bir erkeğe en çok yakışan klasik giyim.Benimde her zaman tercihim kısa saç ve klasik giyim
  •  20-01-2009, 18:01 93294 Cevap 93277

Oğluma yakıştığını düşünüyorum,bana marjinal geliyor
  •  09-03-2009, 19:19 104934 Cevap 92967

YAKŞIYOSA NEDEN OLMASIN DERİM.AMA ŞU DA Bİ GERÇEK Kİ Bİ ERKEĞİN KADINA,KADININDA Bİ ERKEĞE BENZEMEYE ÇALIŞMASI CAİZ DİİL..
  •  01-04-2009, 11:53 107836 Cevap 104934

Tabi herkesin kendi görüşü..Kimi erkekler de diyor ki eskiden padişahlar atalarımız da böyle takarmış saçını uzatırmış falan filan..Tabii şimdiki zaman ve amaçla o zamanlar kıyaslanamaz..Bana da çok itici geliyor,özellikle uzun saç zaten erkek gözüyle bakmıyorum bile:)) küpe de kişiye göre değişir herkese yakışmaz ama..
  •  07-04-2009, 22:40 108684 Cevap 107836

aslımm hemşire nin bu konuda yaptığı tüm yorumlara katılıyorumYes
    " AKŞ & BŞK "
  •  11-04-2009, 0:26 109064 Cevap 92967

herkesin tarzı farklıdır tabi ama ben yanımda durcak erkeğin saçının uzun olmasını ve kulağında küpe olmasını istemem.benim görüşümm...
    ZaMbAkLaR eN IsSıZ YeRlErDe aÇaR
  •  23-04-2009, 19:25 110383 Cevap 108684

MUTLU:
    aslımm hemşire nin bu konuda yaptığı tüm yorumlara katılıyorumYes
    saol MUTLU ***..
  •  25-04-2009, 11:00 110458 Cevap 109064

bencce kişşn kendi kararı olabilir herkez istedğini yapar
    GİTMEDİN SEN BENDEN SEN BENİM KALBİM ATIŞ SEBEBİSİN SEN GİDERSEN BU KALP DURUR EMİNMİSİN GİTMEYE:(
  •  30-04-2009, 15:38 110953 Cevap 110458

Bence önemli olan tip değil düşüncelerdir. erkeği uzun  saçlı olması yakışıyormu bu kişiye göre değişir ama şuda bi gerçek ki bu durum genelde öğrencilik zamanlarında oluyor. İş hayatlarına girince yapamayacakları şeyleri öğrenciyken yapıyorlar diye düşünüyorum. Benimde erkek arkadaşımın küpesi var ve  saçı uzundu hatta benden  bile hep alttan topluyordu bende arada dalga geçiyordum ben salayım saçlarımıda birimizin kız olduğu belli olsun diye :D ama şimdi kestirdi saçlarını değişen bişey yok çünkü geçici birşeydi . Bu yüzden bence önemli olan düşünceleri uzun saçı yada kısa saçı değil tabiki  herkesin kendi düşüncesi ;)

•  27-05-2009, 14:33 113559 Cevap 112795

Bence yakışıyorsa hiç sorun değil.

Bayanlar da pantolon giymeye başlayınca aynı sorunları yaşamışlardı. Toplum alışınca bunları konuşuyor olmayacağız.

•  28-07-2009, 15:49 128721 Cevap 92967

Şimdi bu erkekler yakında etekte giyerler yani..Surprise

•  28-07-2009, 16:24 128726 Cevap 92967

bizim burda bi çocuk var.uzatmış saçlarını sırtına kadar.(benimkilerden uzun yani.Big Smile)saçları sapsarı dümdüz,parlıyo adeta.ne yalan kıskandım.utanmasam gidip sorucam hangi şampuanı kullanıyosun diyeStick out tongueilk gödüğümde kız sandım arka taraftan bakıncabence hiç hoş görünmüyo.ama yinede insanların kendi tercihidir saygı duymak gerekir.

''SAYGI OLMAYAN YERDE AŞKTA OLMAZ''

•  28-07-2009, 18:39 128742 Cevap 128726

Diğer arkadaşların söylediği gibi bazı erkeklere küpe ve uzun saç yakışıyor bazılarında ise çok özenti durabiliyor.Ama bana göre yapılanların abartısız olması herşeyin kararında yapılması önemli.Öğrencilik zamanıdır uzatır nasıl olsa işe başlayınca bunları yapamayacak.Zaten bisüre sonra sıkılıp kestirir kişi.Önemli olan fikirleri.Saçını uzatır,kestirir yine uzatır dış görünüşü bir anda  değişiverir.Önemli olan kişinin karakteridir dış görünüşü değil.Ama yinde o şekilde görünmek kişinin kendi tercihi saygı duyarım.
  •  28-07-2009, 19:23 128751 Cevap 109064

Ben küpeyi sevmiyorum;fakat saçlarımı uzatmıştım.Ameliyat olduğum için kesmek zorunda kaldım;ama yine uzatacağım.Sonuçta erkek kısa saçlı olur,kadın uzun saçlı olur gibi bir inanış hemşirelik kadın mesleğidir şeklindeki inanışla aynı.Yıllardır bayanlar yaptı diye o şeyin bayanlara ait olduğunu düşünmek çok saçma.

Bu arada bağlamak değil de taç hoş duruyor.Özellikle zigzaglı taçlar. 

•  28-07-2009, 22:16 128784 Cevap 128751

lDeimosl:

Ben küpeyi sevmiyorum;fakat saçlarımı uzatmıştım.Ameliyat olduğum için kesmek zorunda kaldım;ama yine uzatacağım.Sonuçta erkek kısa saçlı olur,kadın uzun saçlı olur gibi bir inanış hemşirelik kadın mesleğidir şeklindeki inanışla aynı.Yıllardır bayanlar yaptı diye o şeyin bayanlara ait olduğunu düşünmek çok saçma.

Bu arada bağlamak değil de taç hoş duruyor.Özellikle zigzaglı taçlar. 

Yes evet bence de.yani kalıp düşünmemek gerek. uzun saçın çok yakıştığı erkeklerde var ki zaten kimse cinsiyeti saç uzunluğna göre belirlmiyo :D bu anlamda bu erkekler etek de giyer demeye gerek yok :D:D :P

•  22-03-2010, 18:10 156287 Cevap 92967

bizim kültürümüzle uyuşmayan bu giyinişler çok saçma elin avrupa kültürü milletimizi asimile etmiş daha takabilir diyor arkadaşlar saçmalığa bak valla ben yolda göürdüğüm an öle tipleri kulaklarını koparıcam geliyor.tabi bizim eski kültürümüzdede var saç uzatmak ama bizim külyürümüz kendi içinde değişime uğramış.o yüzden saç  kısa kestirirler uzun saça hoş bakmazlar.ama bizim kültürümüz başka kültürlerden etkilenerek avrupa amerika kültüründen etkilenerek işte böle küpede takarlar topsakalda bırakırlar herşey olur.peygamber efendimiz bir hadisi şerifide: ''kim kime benzerse ahirettede onun gibi  hesaba çekilecektir'' buyurmuşlardır....
  •  22-03-2010, 20:06 156336 Cevap 92967

Ah Ah..hala saç ve sakalla ugraşanlar var ..arkadaşlar bayanlar erkek gibi giyinirde neden erkek küpe  takıp ve saç uzatmasın.herkez özgürce istediğini yapabilir...Saçı uzun peygamberler,,,Kulagı küpeli padişahlar varmış...bunları unutmayalım...
    KİN İNSAN YÜREGİNE YÜK,, DÜŞÜNCESİNE GÖLGEDİR. nazım hikmet
  •  23-03-2010, 17:21 156794 Cevap 156336

:)yani haklısın abla
    GİTMEDİN SEN BENDEN SEN BENİM KALBİM ATIŞ SEBEBİSİN SEN GİDERSEN BU KALP DURUR EMİNMİSİN GİTMEYE:(
  •  31-03-2010, 14:18 160662 Cevap 109064

rezalet tabi ki başka birşey değil !
RSS haberlerini XML olarak görüntüle